Виконавці / Альбоми / Всі Пісні / Нові Пісні / Топ 100 / Нові Альбоми / Нові Гурти / Слухають / Радіо


Про Вулик

Vulyk.ua (Вулик) - Cвіжа Музика та Hові Друзі !

 

Vulyk.ua(Вулик) - це суспільна музична мережа, де ви можете слухати Українську музику безкоштовно, шукати та розширювати коло друзів, спілкуватися наживо з улюбленими гуртами, артистами, виконавцями, піснярами та гудцями, а також виставляти власноруч зроблені світлини, обмінюватися своїми знимками, відеозаписами з розмаїтих подій та цікавими новинами.

Крім того, Ви завжди отримуватимете вчасні повідомлення про появу на Вулику нових платівок і мп3-инок, зможете знайти розклад співочих подій у Вашому місті, безкоштовно завантажувати музику, виставлену безпосередньо її творцями.

Vulyk.ua працює з власниками музики, музичними видавництвами, впровадниками (продюсерами) тощо, щоби пропонувати сто-відсотково легальний продукт. Якщо Ви є творцем і/або власником музичних творів і вважаєте, що вони не можуть бути доступними для безкоштовного прослуховування і/або завантаження, будь ласка, надішліть нам листа на скриньку  vulyk.ua@gmail.com і ми видалимо Ваші доробки протягом 48 годин з Вулика.

Власники награнь, пісень, музичних творів можуть безкоштовно зареєструвати власний обліковий запис, а відтак виставляти мп3-файли, спілкуватися із шанувальниками, започатковувати свої спільноти та бесіди, пропонувати безкоштовно завантажувати чи прослухати музику. Також Ви зможете розміщувати оголошення про свої концерти і виступи чи створювати календар подій на нашому форумі.

Вулик - це музика, концерти,афішa, живе телебачення, друзі, знайомства, де є десятки тисяч людей одночасно. Це справжній Вулик, де все гуде, живе, працює і радіє.
Ви завжди отримуватимете вчасні повідомлення про нові події в Україні, появу новoї музики, зможете знайти афішу подій у Вашому місті, завантажувати музику.
Vulyk.ua - найпопулярніша соціальана мережа в Україні та Діаспорі

Будь-які відгуки, зауваження чи пропонови щодо Вулика, будьте ласкаві, залишайте в розділі Форум або надсилайте безпосередньо нам на ел-скриньку vulyk.ua@gmail.com.


Код кнопки:
Пульс пісень

vulyk.ua - У Вулику є 9610 пісень, 679 альбомів, 1157 виконавців, 5700830 бджіл