Виконавці / Альбоми / Всі Пісні / Нові Пісні / Топ 100 / Нові Альбоми / Нові Гурти / Слухають / Радіо


Альбом - Зелений

requires flash player

Виконавець - Зе Вйо (The Вйо)
Свіжа «Зелена» платівка є п’ятим офіційний лонг-плеєм у дискографії позитивної команди та офіційно стала надбанням українських меломанів на наступний день після Дня народження лідера колективу Мирослава Кувалдіна. Саме так, 19 січня 2017 року, Мирослав Джонович відсвяткував свій 41-й День народження, з чим ми його зі свого боку також вітаємо, долучаючись до численних побажань артисту. Бажаємо завжди бути генератором все нових і нових творчих ідей та ніколи не переставати отримувати задоволення від музики!

Пікантності «Зеленому» альбому також надає наявність у ньому цікавих зіркових гостей, друзів та колег по сцені: у народній пісні «Вертай Дівче» звучить скрипка знаменитого Василя Попадюка, пісню «Коляда» колектив виконав спільно з прекрасною жіночою групою «Врода», а відома композиція Ganja, що давно є візитівкою The ВЙО, записана в новому аранжуванні разом з харизматичним виконавцем J Done.

Новий «Зелений» альбом, який Мирослав Кувалдін вже встиг назвати своїм улюбленим релізом «The ВЙО», можна придбати не тільки в Інтернеті за допомогою популярних сервісів продажу ліцензійного контенту, а й на фізичних компакт-дисках. Видавець: лейбл Moon Records. Також не забувайте, що зовсім скоро музиканти презентують свою платівку наживо (17 лютого 2017 року у столичному клубі Atlas), а з настанням першого весняного тепла вирушать і у всеукраїнський «Зелений» тур. Слідкуйте за анонсами!
Власник музики:
Зе Вйо (The Вйо)
Дата видання:
2017
Жанр:
РокПісні з альбому Зелений

 • 1. Радію

  requires flash player

 • 2. The Best

  requires flash player

 • 3. Ukraine Must be free!

  requires flash player

1 відгуки на пісню/альбом Зелений

 • (Pasika) пише: 2017-02-10 09:11
  Щиро дякую за пісні з нового альбому!
  Перемога та мир! ;)

увійдіть та додайте коментарПульс виконавців

vulyk.ua - У Вулику є 9610 пісень, 679 альбомів, 1157 виконавців, 5700936 бджіл