Виконавці / Альбоми / Всі Пісні / Нові Пісні / Топ 100 / Нові Альбоми / Нові Гурти / Слухають / Радіо


Слухай музику Олександр Малiнiн безкоштовно

Олександр Малiнiн - Радянський та російський співак. Заслужений артист РРФСР (1991), Народний артист Росії (1997).

Навчався в естрадній студії при Свердловській філармонії. Був солістом хору Уральського військового округу (1976—1977). У 1981 році виступав з вокально-інструментальним ансамблем "Співають гітари". Після переїзду до Москви навчався у музичному училищі імені Іпполітова-Іванова. Виступав у ансамблі "Блакитні гітари". З 1983 по 1986 роки працював у групі Стаса Наміна. У 1986 році відбулися концерти в Америці та запис платівки.

У 1988 р Олександр Малінін завойовує гран-прі на конкурсі "Юрмала-88" з романсом "Даремні слова" (муз. Д. Тухманов, слова Л. Рубальска). Після цього на протязі тривалого часу саме романси складають основу його репертуару та приносять йому наприкінці. 80-х — поч. 90-х. рр. широку популярність у публіки.

У 1990р. О. Малінін проводить свою першу концертну шоу-програму під назвою "Бал Олександра Малініна" в спортивно-концертному комплексі "Олімпийський", яку за 20 днів відвідало 360 тис. глядачів, що на тот момент було рекордом відвідування подібних заходів. З цього часу Бали Олександра Малініна стають традиційними та проходять на найпрестижніших концертних майданчиках Москви. Наразі проведено більше десяти таких програм: "Пасхальний Бал моєї душі", "Різдв'яний Бал Олександра Малініна", "Дев'ятий Бал", "Зірковий Бал", "Бал Берега мого життя"" та інші.Власник:
Олександр Малiнiн
Жанри:
Народна 
Веб сторінка:
http://www.malinin.ru/

Всі MP3 пісні Олександр Малiнiн:

Альбоми виконавця - Олександр Малiнiн

Відео виконавця Олександр Малiнiн

  • 1.
    Чарiвна скрипка

  • 2.
    Ніч яка місячна

відгуки на пісню/альбом Олександр Малiнiн

Тут ще немає коментарів

увійдіть та додайте коментарПульс виконавців

vulyk.ua - У Вулику є 9603 пісень, 679 альбомів, 1155 виконавців, 5688853 бджіл