Виконавці / Альбоми / Всі Пісні / Нові Пісні / Топ 100 / Нові Альбоми / Нові Гурти / Слухають / Радіо


Слухай музику Дуліби безкоштовно

requires flash player

Фольклорний театр "Дуліби" виник під час проведення фольклорно-етнографічних експедицій землями Волинського Полісся (сучасна Волинська та Рівненська області). В експедиціях брали участь не лише місцеві етнографи з Рівненського державного інституту культури а і фахівці з Києва. До цих акцій долучалися і представники інших країн, серед яких були студенти Лондонського та Варшавського університетів. З 1993 до 1997р. було проведено кілька таких експедицій, під час яких виникла ідея створення фольк-театру "Дуліби".
В музичну основу проекту було покладено записаний під час експедицій матеріал, який розшифровували самі студенти . Пізніше всі зібрані пісні були аранжовані у студії "Nellu Studio" з прописаними "наживо" інструментами та з вкрапленням сучасних електронних семплів. Робота над дебютним альбомом тривала півтора року. За цей час було записано низку пісень, які і стали основою для створення диску. Солістки Яна та Галина Куришко.Власник:
Дуліби
Жанри:
Етнічна музика України 

Всі MP3 пісні Дуліби:

Альбоми виконавця - Дуліби

Відео виконавця Дуліби

 • 1.
  Ой, озеро

 • 2.
  Ой, на морі

 • 3.
  Зелений дубок

 • 4.
  Ішло дівча

Дуліби MP3 пісні поза альбомами

 • 1. Ой шо сонце

  requires flash player

1 відгуки на пісню/альбом Дуліби

 • (shegera1806) пише: 2011-02-18 04:50
  Створення такого чудового гурту, була хороша ідея. Виконання українського фольклору в сучасному аранжуванні чудово сприймається. З нетерпінням чекаю нових пісень у виконані гурту "Дуліби".

увійдіть та додайте коментарПульс виконавців

vulyk.ua - У Вулику є 9610 пісень, 679 альбомів, 1157 виконавців, 5700911 бджіл